HAKKIMIZDA

 

HE
DEF


Projeleri çekici hale getiren fikirlerin, bizler gibi tasarımcıların kalemlerinden çıkan çizgiler olduğuna inanıyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı tasarım, proje ve uygulamada deneyimli, yaratıcı ekibimiz ve geniş bir yelpazedeki müşterilerimize hızlı, akılcı ve yenilikçi çözümlerle hizmet veriyoruz.

 
"Tüm tasarım biçimleri gibi görsel tasarım da kişisel tercihle ya da desteksiz düşüncelerle ilgili birşey değil sorun çözmekle ilgili birşeydir."

Bob Marley

 

SİZİ DİNLİYORUZ


"Tasarım budur", "Doğrusunu biz biliriz", dayatmaları ile değil, sizi dinleyerek işe başlıyoruz. Hedeflerinizi, amaçlarınızı anlamaya çalışıyor, tecrübelerimizle de sizleri yönlendirmeyi ihmal etmiyoruz.

Projeler bizim olduğu kadar da sizin ve sizin olduğu kadar da bizim. Bunu biliyoruz.


BİRLİKTE TASARLIYORUZ


Firmanızı sizin kadar tanımamız mümkün değil, bunun bilincindeyiz. Konsepti tasarlıyor, daha sonra revizyonları sizlere bırakıyoruz.

Tasarım sürecinde firmanızı, amaçlarınızı bilen profesyonel çalışanlar olarak bize yardımcı olun, projelere "tuzunuzu" katın istiyoruz


VE ÜRETİYORUZ


Bu kadar işten sonra imalatlarınızı yapıyor, Avrupai kalitede işleri, sizleri fuar alanlarında sabahlara kadar bekletmeden bitiriyor, sizlere tertemiz teslim ediyoruz. Fuar artık sizin, ama standınıza bir kahvenizi içmeye geliriz.